Sales manager

Értékesítés Fenyéd, Hargita, RO 1 hete

Bővebb leírás

A SIK Group egy dinamikusan fejlődő cégcsoport, egyben a Wacker Neuson márkaképviselet és alkatrész/tartozék forgalmazó. Cégünk széles termékpalettával szolgál ügyfeleinek, Romániában és a szomszédos országokban is egyaránt. Forgalmazunk különböző méretű, teljesítményű, funkciójú erőgépeket.
Több, mint 10 év régiséggel az egyik legnagyobb székelyföldi építőipari gépek forgalmazója vagyunk, rengeteg elégedett ügyféllel a hátunk mögött.

Irodai csapatunk bővítésére keresünk új munkatársat sales manager munkakörre.

Főbb feladatok:
- Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
- Általános adminisztrációs feladatok
- Munkagép alkatrészek beazonosítása
- Kapcsolattartás a beszállítókkal
- Árajánlat készítés és továbbítása az ügyfelek részére
- Alkatrészek beszerzésének lebonyolítása
- Termékek kiküldése és azok ellenőrzése
- Sales jelentések készítése

Amit elvárunk:
- Tárgyalóképes román nyelvtudás
- Középszintű angol nyelvtudás
- Kiváló tárgyalási készségek és üzleti gondolkodás
- Alapvető felhasználói számítástechnikai ismeretek
- Felhasználói szintű Excel, Word ismeret
- Terhelhetőség
- Önálló, precíz munkavégzés

Ami előnyt jelent:
- Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
- Felsőfokú végzettség
- Erőgépek műszaki ismerete/műszaki érzék

Amit mi kínálunk:
- modern, új, rendezett, munkakörnyezet
- felszerelt irodák
- versenyképes bérezés
- cégtelefon
- technikai támogatás és tovább fejlesztés
- folyamatos fejlődési lehetőség
- dinamikus, szerethető csapat
- hosszútávú fejlődési lehetőség

A munkavégzés helyszíne: Fenyéd, Bethlen Gábor utca 5. szám. (SIK Group - Wacker Neuson képviselet)
A meghirdetett munkakör teljes munkaprogramot igényel.

Jelentkezés módja: a magyar/román nyelvű fényképes szakmai önéletrajz, sik.bettina@utilajetransilvane.ro címre várjuk, a munkakör megjelölésével.

Jelentkezési határidő: 2022.01.31.

Hozzászólások

Nincs megjeleníthető hozzászólás
Egyeztessed az hirdetés szerzőjével
Összes

Fenyéd, Hargita, RO Bethlen Gábor 5

14 megtekintés 0 hozzászólás Az #3851

A hirdető

Sebestyén Bettina
Sebestyén Bettina Nem regisztrált felhasználó
Nem regisztrált felhasználó