Sátorszerkezet építőt kollegát keresünk

Fizikai munka Fenyéd, Hargita, RO 1 hónapja

Bővebb leírás

A CORTURI TRANSILVANE egy dinamikusan fejlődő vállalkozás, ami az ország egész területén, illetve külföldön is forgalmaz különböző típusú ipari sátrakat. Ügyfeleink számos célra használják: raktározáshoz, állattartáshoz, autóbeállóhoz, rendezvényekhez, növény gondozáshoz, stb.

Több, mint 10 éves tapasztalattal rendelkező vállalat vagyunk, rengeteg elégedett klienssel büszkélkedhetünk.

Bővítés céljából építő csapatunkba keressük új kollegánkat.

Feladat:
- Megrendelő által kívánt munkapontra való kiutazás
- Sátorszerkezet építése

Amit elvárunk:
- Jó fizikum
- Terhelhetőség
- Rugalmasság
- Csapatszellem

Amit mi kínálunk:
- stabil, hosszútávú munkalehetőség
- kiemelkedő bérezés

A munkapontra való kiutazások és kiszállások költsége értelemszerűen a vállalatot terhelik.

A vállalat céghelye: Fenyéd, Bethlen Gábor utca 5. szám. (SIK Group - Wacker Neuson képviselet)

A meghirdetett munkakör teljes munkaprogramot igényel.

Jelentkezés módja: a magyar/román nyelvű fényképes önéletrajzot a sik.bettina@utilajetransilvane.ro címre várjuk.

Azonnali kezdéssel!

www.corturitransilvane.ro

Hozzászólások

Nincs megjeleníthető hozzászólás
Egyeztessed az hirdetés szerzőjével

Fenyéd, Hargita, RO

40 megtekintés 0 hozzászólás Az #4017

A hirdető

Sebestyén Bettina
Sebestyén Bettina Nem regisztrált felhasználó
Nem regisztrált felhasználó