Németországi szakmunka folyamatos kezdéssel

Külföldi munka Hargitafürdő, Hargita, RO 1 hete

Bővebb leírás

A MaRoin GmbH több mint tíz éve biztosít munkaerőt neves cégeknek Németország egész területén. Hosszútávú megbízásokkal foglalkoztatjuk munkavállalóinkat és folyamatosan keresünk egyedül és csapatban is dolgozni tudó szakembereket.

Az alábbi munkakörökbe várjuk a jelentkezök pályázati anyagát, megkeresését:
* villanyszerelő
* CNC marós, forgácsoló
* jármüfényezö
* gáz-, víz-, fűtésszerelő
* szerkezetlakatos hegesztöi tapasztalattal
* hegesztő (érvényes minösités nem feltétel)
* légtechnika szerelö

Elvárások a pályázótól:
- szakirányú végzettség, vagy minimum több éves tapasztalat a szakmában
- munkahelyi utasítások megértéséhez szükséges mértékű német nyelvtudás (2 fös csapat esetén elegendö, ha az egyik tagnál van nyelvtudás)
- rugalmasság, megbízhatóság

Előnyt jelent, de nem feltétel:
* saját gépjármű,
* németországi munkatapasztalat.

Amit cégünk ajánl:
* német bejelentett szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
* határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül !
* órabér: bruttó 12-14 € , napi dij/Auslöse akár nettó 50-60 €/munkanap, konkrét ajánlattételre azonban telefonos interjút követően kerül sor
* heti előleg felvételére való lehetőség
* havi átlag óraszám: 160-180 óra
* 25 % túlóra pótlék, 50% vasárnapi pótlék, 100 % ünnepnapokon, szabadságpénz, karácsonyi bónusz
* munkabérfizetés pontosan, minden hónap 15-ig
* teljeskörű ügyintézés, amely a szállás megrendelését is magába foglalja
* magyar anyanyelvű kapcsolattartó

Jelentkezés: rövid üzenettel / önéletrajzzal vagy telefonon
WhatsApp/ Viber: 0049 16092548865
E-Mail: ale@maroin.de
Tel: 0049 16092548865 (magyarul)
Facebook: MaRoin GmbH vagy MaRoin Ungarn

Hozzászólások

Nincs megjeleníthető hozzászólás
2,700.00 €
12,428.37 RON
Új
Eladás

Hargitafürdő, Hargita, RO

10 megtekintés 0 hozzászólás Az #2669

A hirdető

Maroin Gmbh
Maroin Gmbh 1 hete
Maroin Gmbh
Regisztrált 1 hete