Szigetelés/gépi vakolás

Külföldi munka Árapatak, Kovászna, RO 1 hete

Az eladó nem töltött fel képet

Bővebb leírás

Tisztelt Munkavállalók!

Cègünk a Möhring Vakolat Kft Németországi telephelyére keresünk gipszes és cementes vakolat gépi felhordására szakembereket.
Ezenkívül külső hőszigetelő rendszerben jártas kollégákat keresünk.
Munkakezdés Január közepe illetve Február 1.

Kiutazást illetve a szállást a cég biztosítja.

Szállás 3-6 fős bérelt lakásokban, nem munkásszálló!

Fizetés havonta, számlára utalva!
Bankszámla nyitásban, lakcím bejelentésben magyarul a helyszinen segítünk.

Önálló precíz munkavégzés
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Jogosítvány (ha többen vagytok legalább 1 fő)
Német v magyar nyelvtudás

Személyes konzultáció és szerződés kötés lehetséges 2021. JANUARBAN Aradon Romániában.

Küldj SMS vagy csörgess meg és vissza hívunk mindenkit.

Hosszútávú munkalehetőséget kínálunk nem szezon munka

Hozzászólások

Nincs megjeleníthető hozzászólás
10.00 €
46.03 RON
Új
Eladás

Árapatak, Kovászna, RO

1 megtekintés 0 hozzászólás Az #3446

A hirdető

Szabó Dominik
Szabó Dominik Nem regisztrált felhasználó
Nem regisztrált felhasználó