0

Operativ - sales manager

Utolsó módosítás 3 hete
ID #2379
QR CODE
1 fotó
Egyeztess a hirdetővel
Hirdetés jellege: Eladó
Módosítva 3 hete

Leírás

Miell Quality & Co Srl. este în căutare de colegi pentru echipa în continuă dezvoltare!

➤ Fișa postului:
OPERATIV - SALES MANAGER

➤ Locul activității de muncă:
Variabil, în primul rând judetele Hargita,Covasna,Mures

➤ Atribuții:
• Elaborarea, dezvoltarea si managingul continuă a strategiei de vânzare
• Asumarea răspunderii în scopul coordinării și atingerii obiectivelor strategice aprobate de proprietar, cu planificarea și monitorizarea cifrelor strategice
• Căutarea noilor parteneri, detectarea noilor oportunități de afaceri, elaborarea ofertelor conexe, organizarea, derularea negocierilor
• Este in contact cu partenerii existenți
• Monitorizarea nevoilor de pe piaţa forţei de muncă, derularea în totalitate a proiectelor
• Organizeaza, planifica, coordoneaza si controleaza proiectele
• Evaluarea ofertelor de prețuri, monitorizarea prețurilor,cercetarea pieței
• Responsabilitate profit și pierdere în privința proiectelor încredințate
• Întocmirea reportajelor profesionale și de afaceri, participarea la meetinguri
• Colaborare strânsă cu departamentele de parteneriat al firmei Miell Group

➤ Ceea ce oferim:
• Atribuții responsabile, munca diversificata
• Salariu competitiv
• Telefon și laptop de serviciu
• Dobândire multilaterală de experiență în cadrul unei firme în dezvoltare dinamică
• Muncă legală de lungă durată
• Echipă excelentă

➤ Cerințe:
• Absolvent de studii superioare cu experienta relevanta minim 3 ani într-un post similar
• Competențe extraordinară de comunicare și de negociere în limbile română și maghiară
• Limba engleza
• Sistem activ de relații în primul rând în industria automobilelor
• Executarea exactă, precisă și independentă a muncii
• Personalitate capabilă de luare a deciziilor, personalitate pro-activă
• Autoturism propriu

➤ Se consideră avantaj:
• Experiență în domeniul asigurării calității
• Cunoașterea sistemelor de calitate
• Experiență profesională în domeniul producției auto
• Cunostinte temeinice legate de prestarea serviciilor de calitate (verificarea si sortarea produselor)

Se poate aplica prin trimiterea unui CV cu fotografie inclusă, respectiv cu menționarea postului candidat.

Kapcsolatfelvétel

    Seller's picture
    Fórika Eszter
    Nem regisztrált felhasználó
    Kapcsolatfelvétel 074317xxxx

    Hirdető adatai

    A hirdetés helye

    A hirdető nem határozta meg a helységet