Portfóliókezelési szakértő

Romania, Egyéb
Utolsó módosítás 9 hónapja
ID #674
QR CODE
1 fotó
Ingyenes
Romania, Egyéb,
Módosítva 9 hónapja

Leírás

Gázipari megbízónk számára keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Portfólió kezelési szakértő

Feladatok

• Portfolió fogyasztás tervezése, gázbeszerzéshez kapcsolódó operatív és elszámolási fe-ladatok irányítása
• Ügyfélportfolió elszámolási és számlázás előkészítési feladatainak elvégzése, jegyző-könyvezés
• A földgáz kereskedelmi tevékenységhez kapcsolódó ügyfélkezelési rendszer fejlesztés támogatása, kezelése
• A belső és külső riportokhoz szükséges adatok előkészítése, naturália alapú riportok elkészítése
• A beszerzési és rendszerhasználati szerződések előkészítése, egyeztetése és aktualizá-lása.
• Rendszerüzemeltetőknél lekötendő kapacitások tervezése, elemzése és optimalizációja.
• Kapacitás lekötés a rendszerüzemeltetőknél, kapacitásgazdálkodás
• Gázbeszerzési, gázértékesítési szerződések kiértékelése logisztikai szempontból.
• Napi nominálási feladatok ellátása, a napon belüli újranominálással együtt.

Elvárás

• Főiskolai vagy egyetemi végzettség
• Legalább 3 éves szakirányú tapasztalat
• Magyar nyelv
• Pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:

• Budapest

Jelentkezni az erzsebet.szoke@ekler.hu email címre lehetséges.

Kapcsolatfelvétel

    Seller's picture
    Szőke Erzsébet
    Nem regisztrált felhasználó

    Hozzászólások

    Kérdésed van? Több infóra van szükséged? Szólj hozzá...
    Csak a hirdetéssel kapcsolatos kérdéseket tegyél fel
    Hozzászólások moderálva vannak.
    Új Hozzászólás
    Ingyenes
    Kapcsolatfelvétel +3630257xxxx

    Hirdető adatai

    A hirdetés helye