Vízerőművi operatív vezető

Romania, Egyéb
Feladva 1 éve
ID #639
QR CODE
1 fotó
Egyeztess a hirdetővel
Romania, Egyéb,

Leírás

Hargita megyébe egy magyar érdekeltségű Romániába bejegyzett kisebb vízerőműbe kere-sünk
OPERATÍV ÜGYVEZETŐT

Feladatok:

• A vízerőmű operatív irányítása a társügyvezetővel, az erőmű komplex irányítása;
• napi operatív üzemeltetési, irányítási feladatok ellátása;
• felügyeli a szükséges gépek, berendezések, eszközök beszerzését és karbantartását;
• döntések és fejlesztések műszaki valamint szakmai előkészítése, azok koordinálása;
• a műszaki és gazdasági dokumentációs rendszer pontos, szakszerű és naprakész üzemeltetése;
• munka- tűzvédelmi, környezetvédelmi, biztonságtechnikai feladatok ellátása és betartatása;
• adatszolgáltatás határidőre történő átadása magyar és román hatóságok felé;
• hatóságokkal és üzleti partnerekkel való kapcsolattartás;
• munkavállalók képzése, oktatása;
• előterjesztések, jelentések, beszámolók készítése;

Elvárások:

• gépész vagy villamosmérnöki végzettség
• erőművi vagy ipari energetikai tapasztalat
• román, magyar és angol nyelvismeret
• nagyfokú önállóság
• problémamegoldó képesség
• jó kommunikációs és tárgyalási készség
• rendszerszemlélet

Amit kínálunk:
• versenyképes jövedelem és egyéb juttatás
• cégautó használat

Magyar vagy angol nyelvű önéletrajzot várunk az ildiko.hunyadi@ekler.hu e-mail címre.

Kapcsolatfelvétel

    Seller's picture
    Dr. Ekler és Társai
    Nem regisztrált felhasználó

    Hozzászólások

    Kérdésed van? Több infóra van szükséged? Szólj hozzá...
    Csak a hirdetéssel kapcsolatos kérdéseket tegyél fel
    Hozzászólások moderálva vannak.
    Új Hozzászólás
    Kapcsolatfelvétel Nincs Telefonsxxxx

    Hirdető adatai

    A hirdetés helye

    Hargita